Body Arts Pilates Studio
  • +90 (212) 263 75 07
  • info@pilatesbaps.com
TAHA ERPULAT

Body Arts Pilates Studio Baps Bebek
Body Arts Pilates Studio Kurucusu
BBU Pilates Master Trainer
Balanced Body University Türkiye Eğitim Direktörü

1995 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulundan mezun oldu. Türkiye Aerobik Şampiyonu olan Taha Erpulat aynı zamanda Uluslararası alanda, birçok organizasyonda eğitmenlik yaptı.

Sportif Aerobik dalında ülkemizi Avrupa ve balkan şampiyonalarında başarıyla temsil etti. 20 seneye yaklaşan fitness tecrübesi içinde Türkiye’nin önde gelen kulüplerinde fitness, aerobik eğitmenliği ve Yöneticilik yaptı.

Son 12 yıldır sadece pilates eğitmenliği yapmakta olan Taha Erpulat merkezi Amerika Birleşik Devletleri California da bulunan Balanced Body University Türkiye Pilates Eğitim Direktörü ve Master Eğitmeni olarak Pilates eğitmenleri yetiştirmektedir.

Pilates derslerini sadece egzersiz olarak vermeyip, çeşitli omurga ve eklem rahatsızlıkları rehabilitasyonu, Hamileler, osteoporozlular konusunda da hem öğrencilerine, hem de Pilates eğitmenlerine bu konudaki gerekli donanımı sunmaktadır.

Bunun dışında Yine ABD ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde Pilates ve insan anatomisi üzerine çeşitli konferanslara katıldı. Katıldığı Konferanslar içinde 2007 PMA Orlando,2008 Pilates On Tour-Roma-Italya, 2009 Pilates on Tour-Roma-Italya, 2010 PMA Long Beach,2011 Mentor Program- Costa Mesa - LA ,2011 Basi Master Program - Costa Mesa - LA Ron Fletcher, Romana, Lolita San Miguel, Elizabeth Larkam, gibi pilatesin ilk ve ikinci jenerasyon eğitmenlerinden dersler aldı. Şu anda kurucusu olduğu, Body Arts Pilates Studio (BAPS) Bebek, Anadoluhisarı ve Erenköy şubelerinin koordinatörlüğünü yapmakta ve aynı zamanda pilates dersleri vermektedir.

© Copyright 2017 Baps Tüm hakları saklıdır.
web tasarım