TR EN
STÜDYOLARIMIZ


BAPS ANADOLUHİSARI STÜDYOSU
FOTOĞRAF GALERİSİ

Kroki için Tıklayınız
Adres: Atatürk Caddesi No: 13 Anadoluhisarı Beykoz, İstanbul
Telefon: +90 (216) 465 9928 Faks: +90 (216) 465 7983
E-Posta: info@pilatesbaps.com
BAPS ANADOLUHİSARI EĞİTMENLERİ
 • TAHA ERPULAT
  Body Arts Pilates Studio Baps Anadoluhisarı
  Body Arts Pilates Studio Kurucusu
  BBU Pilates Master Trainer
  Balanced Body University Türkiye Eğitim Direktörü

  1995 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulundan mezun oldu. Türkiye Aerobik Şampiyonu olan Taha Erpulat aynı zamanda Uluslararası alanda, birçok organizasyonda eğitmenlik yaptı.

  Sportif Aerobik dalında ülkemizi Avrupa ve balkan şampiyonalarında başarıyla temsil etti. 20 seneye yaklaşan fitness tecrübesi içinde Türkiye’nin önde gelen kulüplerinde fitness, aerobik eğitmenliği ve Yöneticilik yaptı.

  Son 12 yıldır sadece pilates eğitmenliği yapmakta olan Taha Erpulat merkezi Amerika Birleşik Devletleri California da bulunan Balanced Body University Türkiye Pilates Eğitim Direktörü ve Master Eğitmeni olarak Pilates eğitmenleri yetiştirmektedir.

  Pilates derslerini sadece egzersiz olarak vermeyip, çeşitli omurga ve eklem rahatsızlıkları rehabilitasyonu, Hamileler, osteoporozlular konusunda da hem öğrencilerine, hem de Pilates eğitmenlerine bu konudaki gerekli donanımı sunmaktadır.

  Bunun dışında Yine ABD ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde Pilates ve insan anatomisi üzerine çeşitli konferanslara katıldı. Katıldığı Konferanslar içinde 2007 PMA Orlando,2008 Pilates On Tour-Roma-Italya, 2009 Pilates on Tour-Roma-Italya, 2010 PMA Long Beach,2011 Mentor Program- Costa Mesa - LA ,2011 Basi Master Program - Costa Mesa - LA Ron Fletcher, Romana, Lolita San Miguel, Elizabeth Larkam, gibi pilatesin ilk ve ikinci jenerasyon eğitmenlerinden dersler aldı. Şu anda kurucusu olduğu, Body Arts Pilates Studio (BAPS) Bebek, Anadoluhisarı ve Erenköy şubelerinin koordinatörlüğünü yapmakta ve aynı zamanda pilates dersleri vermektedir.

 • BAHADIR ERPULAT
  Body Arts Pilates Studio Baps Anadoluhisarı
  Eğitmen
  Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden Mezun Oldu. Yüzücü olarak birçok başarıya imza attı. 2010 yılında Balanced Body Pilates eğitim programını başarıyla tamamladıktan sonra kardeşi Taha Erpulat’a katılarak Baps Anadolu Hisarı' nda pilates dersleri vermeye başladı. 2011 yılında PMA LONG BEACH CONFERENCE'a katıldı. Halen Baps Anadolu Hisarı' nda eğitmenlik yapmaktadır.
 • SEDA ŞÜKRÜOĞLU ÖZER
  Body Arts Pilates Studio Baps Anadoluhisarı
  Eğitmen
  Anadolu Üniversitesi’nden mezun oldu. 3 yıl okul takımında pasör olarak voleybol oynadı. Balanced Body pilates eğitmenliği sertifika programını başarıyla tamamladı. Ayrıca anatomi , biomekanik, omurga ve omuz stabilizasyon ve mobilizasyonu üzerine eğitimler aldı. Hamilelik, osteoporoz ve ileri yaş pilatesi için eğitimlere katıldı . Şimdi Body Art Pilates Studio'da pilates dersleri vermektedir.
 • AYŞEGÜL ATAKURU
  Body Arts Pilates Studio Baps Anadoluhisarı
  Eğitmen
  Anadolu Universitesi ‘nden mezun oldu. Pilates Renovation, Rael Isacowitz ve Merrithew Health & Fitness gibi uluslararası sertifika eğitimlerine katıldı. Balanced Body pilates eğitmenliği sertifika programını başarıyla tamamladı. Ayrıca anatomi ,biomekanik, omurga ve omuz stabilizasyon ve mobilizasyonu üzerine eğitimler aldı. Hamilelik, osteoporoz ve ileri yaş gibi özel durumlara spesifik pilates için eğitimlere katıldı. Şimdi Body Art Pilates Studio'da pilates dersleri vermektedir.
 • ASLI SALANCI
  Body Arts Pilates Studio Baps Anadoluhisarı
  Eğitmen
  Anadolu Üniversitesi'nden mezun oldu.Okulda atletizm ve yüzme takımında yer aldı.Halk oyunlarında yurt içi ve dışı etkinlerde bulundu. Ace , Trx , Body bar , Swing yoga ve LAF fizyoterapi sertifika programlarını tamamladı.Ayrica anatomi , biomekanik , omurga ve omuz stabilizasyon ve mobilizasyon üzerine eğitimler aldı. Hamilelik , osteoporoz ve ileri yaş pilates eğitimlerini tamamladı. Balanced Body Pilates Eğitmenliği Sertifika programını başarıyla bitirip Baps' ta ders vermeye başladı.
 • SENA AÇIKOĞLU
  Body Arts Pilates Studio Baps Anadoluhisarı
  Eğitmen
  Çukurova Üniversitesi 'nden mezun oldu. 10 seneyi aşkın süredir egzersizle iç içe olan Sena; Balanced Body University pilates eğitmenliği sertifika programını başarıyla tamamladı. Ayrıca anatomi, biomekanik, omurga ve omuz stabilizasyon ve mobilizasyonu üzerine eğitimler aldı. Hamilelik, osteoporoz ve ileri yaş gibi özel durumlara spesifik pilates için eğitimlere katıldı. Şimdi Body Art Pilates Studio'da pilates dersleri vermektedir.
x
EĞİTMENLERİ
x
Kroki
BAPS ANADOLUHİSARI
Adres: Atatürk Caddesi No: 13 Anadoluhisarı Beykoz, İstanbul
Telefon: +90 (216) 465 9928 Faks: +90 (216) 465 7983
E-Posta: info@pilatesbaps.com
x
FOTOĞRAF GALERİSİ
BAPS ANADOLUHİSARI